36. KURESSAARE LINNAJOOKS

6. mai 2017

Registreerinuid kokku (5 km ja 10 km ajaga + 5 km ajata + lastejooks) – 1375, nendest lõpetas 1287 jooksjat- matkajat (vastavalt 505 + 160 + 366 + 256 osalejat)

Esialgsed protokollid leiate siit.

Kui märkate protokollides vigu, andke meile sellest kindlasti teada!

***

Aktiivseim kool – KURESSAARE VANALINNA KOOL

Aktiivsem spordiklubi – JOOKSUKLUBI SARMA

Aktiivseim asutus – SPORDIKOMITEE OÜ

Vanim osaleja: PAAVO VARA (sünd. 1935)

Loosijalgratta võitja: MARIE ELISE AUG

Tõukeratta võitja:  LAUREEN VALDMETS

***

5 km jooks mehed (6 parimat)

I Henek Tomson Treeningpartne 18.16

II Janar Mai Revalstone 18.49

III Raigo Saar KJK Saare 19.12

4 Kris Kristofer Burk FC Kuressaare 19.35

5 Jaan Õun Täppsportlased 19.49

6 Jüri Linde Pöide Spordiselts 19.51

***

5 km jooks naised (6 parimat)

I Külli Sizask                         22.07

II Taimi Kangur Leisi Keskkool 22.19

III Jaanika Rahu                   22.57

4 Eliise Hoogand Tartu Tervishoiu Kõrgkool 23.21

5 Kairit Lindmäe Kuressaare Linnavalitsus 24.56

6 Galina Penjora Saare Ehituspuit OÜ 25.32

***

5 km jooks meesseeniorid

I Jüri LindePöide Spordiselts 19.51

II Tambet Allik Meie Maa 19.55

III Hendo Väli JK Sarma 21.32

***

5 km naisseeniorid

I Taimi Kangur Leisi Keskkool 22.19

II Kairit Lindmäe Kuressaare Linnavalitsus 24.56

III Galina Penjora Saare Ehituspuit OÜ 25.32

***

5 km noormehed

I Kris Kristofer Burk FC Kuressaare 19.35

II Karl Hendrik Tamkivi Saaremaa Ühisgümnaasium 19.53

III Daniel Rüütel Kuressaare Vanalinna Kool 20.43

***

5 km neiud

I Marie Elise Aug TNPK 25.41

II Õnnely Rahu Leisi Keskkool 26.08

III Keidi Keerberg Kuressaare Gümnaasium 29.03

***

10 km mehed (6 parimat)

I Ando Õitspuu JK Sarma 33.24

II Mairo Mändla Kivi CB Trading OÜ 33.38

III Kalev Õisnurm SV Torutööd OÜ 35.15

4 Taavi Kruut Eesti Korvpalliliit 35.43

5 Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi 36.14

6 Tarmo Mändla SV Torutööd OÜ 36.51

***

10 km naised (6 parimat)

I Liliana Torn Mustjala 40.27

II Liina Silluste Sparta 44.05

III Helina Pärn JK Aameraas 46.07

4 Janne Kozer JK Aameraas 46.35

5 Grete Kokk Kuressaare Gümnaasium 46.48

6 Anni Kokk Kuressaare Gümnaasium 47.30

***

10 km jooks meesseeniorid

I Kalev Õisnurm SV Torutööd OÜ 35.15

II Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi 36.14

III Tarmo Mändla SV Torutööd OÜ 36.51

***

10 km naisseeniorid

I Liliana Torn Mustjala 40.27

II Janne Kozer JK Aameraas 46.35

III Merje Tarus                     48.25

***

10 km noormehed

I Raimond Parts Nõmme Rattaklubi 40.20

II Ken Kirs Kuressaare Vanalinna Kool 43.04

III Sander Rosin JK Aameraas 44.49

***

10 km neiud

I Lisett Alt Tornimäe Põhikool 53.22

II Merilin Mälk Kuressaare Gümnaasium 54.40

III Jade Marie Laido Kuressaare Gümnaasium 57.59

Kalender

mai
27
P
12:00 Liikudes tervemaks etapp Päev di... @ Musumänniku Discgolfi Park
Liikudes tervemaks etapp Päev di... @ Musumänniku Discgolfi Park
mai 27 @ 12:00
Liikudes tervemaks etapp Päev discgolfiga @ Musumänniku Discgolfi Park
2018. aasta Liikudes tervemaks 16. etapp toimub 27. mail Musumänniku Discgolfi Pargis, kus tegevuseks on loomulikult discgolfi ketaste lennutamine. Ootame nii tegijaid, harrastajaid, kui ka alles algajaid mõnusalt sportlikku pühapäeva veetma. PS! Kel oma varustust...

Loe edasi →