Kuressaare rannas mängitud Baltimere saarte B7 võistluste rannavolle turniiri võitsid noormeeste arvestuses spordikooli õpilased Sander Õispuu ja Karl-Erik Tänav, kes edestasid Gotlandi paari Måns Djurberg ja Anton Wessberg ning Rügeni võistkonda William Arthur Kruse, Marvin Brümmerstädt ja Luca Legittimo.

Sander Õispuu – Karl-Erik Tänav võitsid finaalis Gotlandi paari 2:0 (21:16 ; 21:17). Treener Asko Esna ütles, et ideaalne oleks olnud, kui oleks kõigi kolme paariga esinelikusse jõudnud, aga sellest jäi puudu kõigest 4 punkti.

„Kõik vastased alistanud paar Tänav – Õispuu alistas kõik vastased, neilt ma võitu ka ootasin ja sellega said poisid hakkama,“ lausus ta. „Poolfinaali ühe geimi kaotus oli lihtsalt tööõnnetus, aga eks selliseid asju ikka juhtub. Poisid mängisid tegelikult täpselt niipalju kui vaja.“

3.-4. koha mängus kaotasid Hardi Aun – Rauno Rauniste Rügeni noormeestele 1:2 (21:17; 11:21 ; 3:15). Neljanda koha hõivanud Hardi Aun ja Rauno Rauniste mängisid poolfinaalis kaks suurt eduseisu maha, mis Asko Esna hinnangul on omaette oskus, aga eks vigadest õpitakse. „Kahju, et poisid paari eksimuse järel suurde auku langesid ja sealt enam üles ei tõusnudki,“ märkis ta.

Kuuenda koha saavutanud Oskar Kivi – Maksim Losnikov jäid väga napilt poolfinaalist välja ja teisel päeval neid enam palliplatsil ei näinudki, kuna Losnikovil teeb hüppeliiges haiget ja 5.-6. koha kohtumine tuli enne algust juba lõpetada.

„Üldiselt olen poistega rahul,“ lausus Asko Esna. „Eks suurt rolli mängis ka tugev tuul, aga kellel seda ei olnud. Nüüd suundume uuel nädalal laagrisse Leisi ja ega enam pole palju jäänud uue hooaja alguseni.“