U20 neiud osalesid 8.-9. oktoobril Tallinnas Eesti karikavõistlustel. Laupäevase esimese kohtumise VK Täht-ga kaotati 3-0. Teises mängus aga saavutati Tartu Duo/Kaarsilla II vastu 3-0 võit. Pühapäevastes mängudes alistuti esmalt 1-3 Pärnu SK-le aga viimases vastasseisus alistati Palusalu SK 3-1. Tütarlaste juhendaja Ene Kask: „ Muidugi lootsime paremat ja ka finaalgrupi II koht ei olnud kaugel aga ju siis oli vastased kindlamad. Meie oma mängu kohalt niipalju, et  haigused segasid aga selle taha pugeda ei saa. Mängupilt oli kohati päris korralik aga samas tekkis rumalaid eksimusi. Head meelt tegi see, et servi vastuvõtt oli meil päris tip-top aga oma rünnakute realiseerimine jättis soovida” rääkis Kask.

U20 noormehed osalesi samal ajal Eesti karikavõistlustel Rakvere Spordihallis ja kõigis kohtumistes tuli tunnistada kahjuks vastaste paremust. Esimeses kohtumises jäädi alla SK Tats-le 3-0. Teises mängus Selver Tallinn SK II vastu ei suudentud vastaste tugevaid rünnakuid pidurdada ja kaotati samuti 3-0. Teisel päeval oli kavas samuti kaks vastasseisu, kus esimeses koduväljakul mänginud rakverelastele kaotati samuti 3-0. Ka viimases kohtumises peale lõpuvilet särasid 3-0 kaotusenumbrid Tartu Duo/Kaarsilla vastu. Poiste treener Asko Esna: „See, et kaotasime kõik mängud on kindlasti tõsiasi aga meil(mängisime ainult U18 poistega) oli sellel korral omad eesmärgid. Kui hoidsime oma mängutaktikast kinni, siis saime vastastega mängida küll. Kui aga tekkisid nn. ebastandartsed olukorrad, siis olime hädas. Kohati hakkasime liiga individuaalselt tegutsema ja fookus kadus ära. Kindlasti saime hea kooli enne selle nädala lõpus peetavaid U18 Eesti Karikavõistluste tsooni. Parandamisruumi on meil kõvasti ja nendega saame sellel nädalal veel trennides tegeleda” oli Esna kommentaar peale turniiri.

Peale väsitavaid kohtumisi nautisid kõik Saaremaa Spordikooli U20 poisid ja tüdrukud Eesti Rahvusmeeskonna võitu Läti vastu Tondiraba Jäähallis. Teatavasti alistas Eesti meeskond Euroopa Meistrivõistluste play-off kohtumises 3-0 Läti. Kõik saalisviibijad said suurepärase elamuse ja kindlasti tekkis nii mõnelgi saarlasest noormängijal tahtmine, et kunagi samasugust emotsiooni tunda aga siis juba loodetavasti mängijana.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Kadri Aru, Gerli Gull, Krislin Heinsoo, Ly Holmberg, Maike Kadaja, Carmen Electra Pirn, Kätriin Põld, Kristel Sild ja Jane Treima.

Noormehed mängisid koosseisus: Sander Õispuu, Karel Kikas, Robin Alba, Oskar Kivi, Rauno Rauniste, Hardi Aun, Maksim Losnikov ja Kapo Humal.