U18 vanuseklassi Eesti Meistrivõistluste tsoonimängus 01. märtsil pidi Saaremaa Spordikooli noormeeste võistkond tunnistama Rakvere Spordikooli paremust  3:1(-21, 21, 23, 23).

Mängu algul jäädi kohe tagaajaja rolli aga geimi teine pool oli saarlaste poolelt parem, kuid Rakvere noormeestele suurt ohtu ei kujutatud. Teist vaatlust aga alustasid Saaremaa Spordikooli noormehed hoopis paremini ja hingestatult ning tasuks ka geimivõit. Edaspidine mängu aga kulges suuresti saarlaste taktikepi all kuni 16:11 seisuni, seejärele Hardi Aun väänas hüppeliigest ja sunnitud vahetus segas liialt kaarte. Geimilõpu trilleris eksis mitmel korral nurgaründaja Karl-Erik Tänav rünnakul ja Rakvere Spordikooli kasvandikud läksid mängu juhtima 2:1. Viimaseks jäänud geimis jätkus aga tasavägine lahing, kuid taaskord mängmeeste punktide mängimisel tekkinud lohakused saarlaste poolelt ja andisid geimi- ja mänguvõidu rakverelastele. Saaremaa Spordikooli treener Asko Esna oli peale kohtumis tulivihane, sest kaks geimilõppu niimoodi maha mängida on kurjast. „Ei saa nii mängima tulla, et teen kuidagi selle kohtumise ära ja kõik. Iga mängija peab olema mõtte ja hingega mängus, sest muidu ei ole head loota. Mänguliselt me vastasele alla ei jäänud, pigem oli kõik peas kinni”.

Eesti meistrivõistlused U18 vanuseklassile peetakse 5.-6.maini.