EVF Karikavõistluste U18 vanuseklassi noormeestel peeti 05. detsembril Võrus tsoon, kus Saaremaa Spordikooli noormehed kaotasid Võru Spordikoolile 1:3.

Mängus oli finaalturniiri pilet, mis tagaks koha esikuusikus. Mäng algas saarlastele raskelt, kus jäädi kiirelt tagaajaja rolli. Esimest geimi ei suudetudki päästa ja niimoodi võrukad mängu juhtima asusidki. Teises geimis oli juba mängu palju rohkem ja sealt väljusid võitjatena just Saaremaa Spordikooli kasvandikud. Teine ja kolmas geim oli suhteliselt sarnase iseloomuga, kus Võru hoidis paari 3-4 punktilist edu ja seda tagasi enam ei suudetudki mängida. Saaremaa treener Asko Esnale tuli suure ülletusena, et just vastuvõtul jäädi jänni. „Oleme siiani päris korralikult servi vastu võtnud, aga sellel korral kärises ikka korralikult. Rahule jään väga tegutsemisega blokis, kus saime päris palju punkte”.

Saarlased mängivad seega U18 EVF Karikavõistlustel teises finaalgrupis ja kohtadele 7.-11. Toimumiskoht on hetkel veel lahtine.

Võistkonnas mängisid: Egert Andrjev, Kaspar Lest, Gerdo Pool, Mart Vahter, Tanel Raamat, Markkus Erin-Uussaar, Mark Jake Buchwald ja Martin Rosljuk.