Saaremaa Spordikooli U-16 vanuseklassi noormehed mängisid jõulude ja aastavahetusel vahel tulise kohtumise, kus vastasteks olid poiste isad.

Sellise vahva ürituse mõte tekkis spordikooli mängumehe Robin Alba isal, kes on pikalt kodust eemal ja ei näe poissi mängimas. Teised isad võtsid sellest mõttest kinni ja niimoodi lustakas ja lõbus üritus teoks saigi. Sel korral noormehed olid oma isade vastu solidaarsed, kuid isade jõud ja ramm käib poistest veel üle. Karl-Erik Tänava isal Sulevil oli mõttes juba järgmine aasta: „ Sel korral jah suutsime poisid alistada aga järgmise aastal see enam kindlasti lihtne olema ei saa”. Geimide vaheaegadel võeti veel mõõtu servimisel ja täpsus söötmisel. Spordikooli poiste treener Asko Esna sõnul on tegemist igati suurepärase ideega ja ma olin kohe nõus seda korraldama. „Isad oskavad mängida küll ja poistelgi üht-teist nendelt õppida. Suured tänud kõigile asjaosalistele, kes sellest osa võtsid ja kindlasti teeme järgmisel aastal kordus mängu. Usun, et siis juba poisid suudavad kaalukausi vastupidi pöörata”.