Suvel Eesti Noorsootöö Keskuselt läbi programmi Varaait vol14 toetust saanud koostööprojekt Saaremaa Spordikooli ja Kuressaare Gümnaasiumi vahel oli edukas.

Läbi koostööprojekti tegid purjetamisega tutvust ca 170 algklassi õpilast. Kui paljudel purjetamise vastu sügavam huvi tekkis ja kes neist edaspidi ka purjetamise treeningutel osalema hakkavad, näitab aeg.

Suured tänud projekti edukatele eestvedajatele –  Juhan Kolk KG-st ning treenerid Mati Kolk, Viktor Umb ja Kristiina Klaos Saaremaa Spordikoolist!

Tänu ENTK toetusele (3980 eurot) osteti projekti edukaks kulgemiseks juurde 5 komplekti taglase varustust ja 5 purje. Eelnevatel aastatel on Eesti Noorsootöö Keskus läbi Varaaida toetusfondi toetanud spordikooli laskmise varustuse uuendamist.