Detsembrikuu esimesel päeval mängisid Saaremaa Spordikooli U16 noormehed kahe võistkonnaga Rakvere karikavõistluste II etappi, kus saavutati 12 võistkonna seas vastavalt 5. ja 10. koht.

Rakvere karikavõistlustelt on saarlased juba aastaid osa võtnud ja sellelgi korral osaleti aga juba lausa kahe võistkonnaga. I võistkond mängis alagrupis kolm kohtumist, millest Jõhvi ja Tartu eakaaslasi võideti, kuid kaotati tugevalt Pärnule. Kohtadele 4.-6. alistati Narva/Energia SK, kuid kaotati tulises lahingus Rakvere noormeestele. II võistkond kaotas alagrupis aga kõik kolm mängu. Vigadeparandus tehti aga 10.-12. kohtadele mängides, kus alistati järjepanu Jõhvi ja Täht VK II võistkond. Saaremaa Spordikooli noormeeste treener Asko Esna: „Võrreldes hooaja algusega oleme tublisti arenenud. Kahe sidemängijaga mängides läheb poistel veel natuke üksteise mõistmist vaja aga asjad liiguvad positiivses suunas. Jään poistega rahule, sest mängida on vaja ja see turniir on meile väga vajalik”.

Järgmine Rakvere KV etapp toimub 17.01.2017.

I võistkonnas mängisid: Tanel Tool, Tanel Raamat, Laur Palijenko, Markkus Erin-Uussaar, Lauri Lakkur ja Kaspar Lest.

II võistkonnas mängisid: Albert-Johann Lepik, Karl-Sander Pirn, Mart Vahter, Martin Rosljuk, Gerdo Pool, Egert Andrejev ja Joonas Püüding.