Saaremaa Spordikooli karikavõistluste II etapp minivõrkpallis peeti 2.veebruaril Leisis. Kohale oli tulnud 15 võistkonda 63 osavõtjaga.

Neljapäeva pärastlõunal oli Leisi Keskkooli võimlas sagimist tavalisest rohkem, sest noored võrkpallurid vallutasid saali. Esialgselt paigutati võistkonnad I etapi tulemuste põhjal kahte alagruppi ja seejärele mängiti välja esinelik. Kõik võistkonnad said palju mängida ja kogemustepagas kasvas iga kohtumisega. Esimesele kohale suutis ennast sellel korral mängida Saaremaa Spordikooli poiste I meeskond, kellele järgnesid Saaremaa Spordikooli poiste II ja KG/Inspira. Esimesena jäi poodiumilt välja Leisi KK poisid. Karikasarja eestvedaja ja Saaremaa Spordikooli poiste treener Asko Esna: „Super head emotsioonid. Näha niipalju Saaremaa lapsi võrkpalli mängimas ja kõigil veel silmad säravad, see teeb südame soojaks”. Esna sõnul jäi sellel korral paar kolm võistkonda veel tulemata, aga samuti arvas ta, et osalejate ülempiir on ka üsna lähedal. Turniiril peeti sellel korral kokku 51 mängu ja see kõik võttis aega natuke üle kolme tunni.

II etapi paremusjärjestus:

1. Saaremaa SK poisid I(Albert-Johann Lepik, Karl-Sander Vaga, Joosep Kobin ja Laur Palijenko)
2. Saaremaa Sk poisid II(Reno Valdmets, Richard Keerd, Uku Kirs, Lauri Sepp ja Kauri Bõstrov)
3. KG/Inspira (Ralf Johan Kivi, Oliver Sild, Richard Võrk, Raul Arus ja Hugo Pool)
4. Leisi KK poisid (Rainer Simon, Rainer Rindenberg, Saamuel Ermann ja Egert Humal)
5.-6. Leisi KK tüdrukud (Diana Auu, Marjanne Kupits, Hannaly Õunaid ja Andra Kallas)
Saaremaa SK tüdrukud I (Annabel Metsalu, Kaari Liis Pihel, Gethe – Maria Roomets ja Grete Aavik)
7.-8. Saaremaa SK poisid IV (Jesse Esna, Simoon Kuusemäe, Andris Oja ja Siim Tiitson)
Saaremaa SK poisid III (Fredi Paiste, Kaur-Kristjan Mäemets, Karl-Ottomat Ots, Sten Mölder ja Ott Õun
9.-10. Saaremaa SK poisid V (Reio Markkus Lepp, Gregor Hein, Mikk Meitern ja Harold Robin Kallas)
Kärla PK tüdrukud (Sessely Järvalt, Darelyan Pähn, Ragne-Ketter Pärnoja ja Liisi Leppik)
11.-12. Kärla PK poisid (Toomas Torri, Aleksander Kukkur, Karl-Mathias Pihl ja Robert Luks)
Saaremaa SK tüdrukud II (Kätriin Allik, Marleen Lehtjärv, Katrin Teng ja Iris Tinno)
13.-14. Saaremaa SK tüdrukud III (Kristiin Pulk, Kristin Kasela, Helena Tamleht ja Maarja Põder)
Saaremaa SK poisid VI (Sass Kirs, Siim Vatsfeld, Gert Paaskivi ja Oskar Arula)
15. Salme PK (Kädi Õun, Karoliina Kull, Marileen Koltšuk ja Raiko Treirat)

Eriauhinnad:
Parim poiss: Albert-Johann Lepik
Parim tüdruk: Gethe-Maria Roomets
Parim söötja: Kaur-Kristjan Mäemets
Parim servija: Sessely Järvalt
Nutikaim mängija: Hannaly Õunaid

Saaremaa Spordikooli KV minivõrkpalli III etapp peetakse 28.aprillil Kuressaare Spordihoones.