Eesti Meistrivõistluste U-14 vanuseklassi I tsoonis 8.detsembril Pärnus mängisid Saaremaa Spordikooli noormehed ennast kenasti pildile.

Saaremaalt oli Pärnus mängimas 4 võistkonda ja pärnakaid oli samuti neli ning kaheksa võistkoda jagati kahte alagruppi. Iga võistkond kes osa võttis sai kokku 5 tagavägist kohtumist. Saaremaa Spordikooli I saavutas 1.koha, II võistkond tuli 3.kohale, III võistkond saavutas tubli 5.koha ja IV võistkonda tuli 8.kohale.

Poiste juhendaja Asko Esna: „Esimesele võistkonnale vastast ei olnud ja võitsime kõik mängud väga kindlalt. Teine võistkond tunnistas ainult Pärnu I võistkonna paremust. Kolmas ja neljas võistkond kes mängis endist 2-4 aastat vanemate poistega mängisid oma taseme välja ja jään ka nendega rahule”.

Saaremaa SK I: Tanel Raamat, Karl-Sander Vaga, Markkus Erin-Uussaar, Kaspar Lest ja Laur Palijenko.

Saaremaa SK II: Joosep Kobin, Albert-Johann Lepik, Egert Andrejev, Martin Rosljuk ja Hendrik Rüütel.

Saaremaa SK III: Uku Kirs, Richard Keerd, Mark Õunpuu ja Oliver Oolup.

Saaremaa SK IV: Karl Liiva, Siim Tiitson, Kauri Bõstrov, Mihkel Männik ja Jesse Esna.

Eesti Meistrivõistluste U-14 vanuseklassi II etapp peetakse veebruaris Kuressaares.