Tütarlaste U20 EVF karikavõistluste II finaalgrupp peeti 20.-21.01 Tallinnas, Lilleküla Gümnaasiumis. Saaremaa Spordikooli neiud saavutasid kolme kaotuse ja ühe võiduga neljanda koha, mis seadis saarlased üldjärjestuses 10.-le reale.

Esimese päeva kahes kohtumises jäädi 3-0 tulemusega alla nii Pärnu SK-le kui ka VK Täht Tallinn tüdrukutele. Teine päev oli saarlaste poolt aga võitluslikum. Pühapäeva hommikuses kohtumises kaotati 2:0 eduseisult, 3:2 Salve/Kaarsilla Tartule. Vigade parandus tehti viimases mängus Palusalu SK-ga, mida võideti 3:2. Tüdrukute treener Ene Kask: „Laupäeval oli meil suhteliselt vähe võimalusi aga pühapäevaga või suures plaanis rahule jääda. Tartu vastu suutsime 2:0 eduseisu saavutada tänu oma heale servile. Seejärele meie hoog servijoone tagant aga rauges ja Tartu tüdrukud suutsid selle oskuslikult ära kasutada. Palusalu neidudega olime samuti ees 2:0 aga seejärel suutsid vastased viigistada. Viies geim kuulus kindlalt meile”. Ene sõnul tegi hea turniiri nooruke Kätriin Põld, kes tegutses endale harjumatul diagonaalründaja positsioonil ning ka sidemängija Maike Kadaja, kes muutus iga mänguga kindlamaks. Spordikooli neidude poolt on saanud traditsiooniks, et igal turniiril valitakse endi hulgast välja enim väljapaistnud mängija. Sel korral osutus võistkonna arvates parimaks keskblokeerija Kristel Sild. Kristel suutis vastastele oma pallinguga palju peavalu valmistada ja oli edukas sulustamisel.

Võistkonnas mängisid: Jane Treima, Kadri Aru, Tregetter Ling, Ly Holmberg, Karoli Mägi, Kätriin Käsper, Carmen  Electra Pirn, Kätriin Põld, Maike Kadaja ja Kristel Sild.