Laupäeval, 12.11.2016, toimusid noortele judokatele Pärnu lahtised meistrivõistlused judos, korraldajaks Pärnu judoklubi „Samurai“.

Saaremaa Spordikool oli samuti kohal ja esindatud 8 tugeva sportlasega.

Meie kõik judokad olid südikad ja andsid kõikidele vastu tulnud vastastele korraliku lahingu. Saaremaa Spordikooli esindasid vennad Uku ja Kaur Vesberg, Romet Raad, Marileen Koltšuk, Ramon Mägi, Karl Martin Kremm, Markus Trei ja Sten Erik Mägi.

Saagiks 3 medalit: Kaur Vesberg (pildil), I koht kuni 34 kg poiste seas, medali tõid talle 4. judoka alistamine puhta võiduga. Marileen Koltšuk, 3 koht kuni 38 kg kaaluvate tüdrukute seas, medalini viis 3 matši, kus kogunes üks matšivõit ja kaks matšikaotust. Romet Raad,3 koht kuni 55 kg kaaluvate poiste seal, medalini viis samuti 3 matši, kus Romet sai 2 võidu ja 1 kaotuse.

Ramon Mägi ja Sten Erik Mägi said samuti ühe matšivõidu, kui langesid kahjuks kahe järgneva kaotusega medalikonkurentsist välja. Uku Vesberg, Karl Martin Kremm ja Markus Trei piirdusid ühe matšiga.

Kokkuvõtlikult olid võistlused oli meie jaoks igati edukad ning jääme ootama järgmist mõõduvõttu!