Kolmest etapist koosnev Saaremaa Spordikooli Karikavõistlused minivõrkpallis sai alguse 23.novembril Salmel, kus turniirist võttis osa 13 võistkonda ja seda 59 osalejaga.

Sportlikku hasarti jätkus kõikidel mängijatel esimestest punktidest, kuni viimaste pallivahetusteni. Kui mõningatel osalejatel oli see juba mitmes turniir, siis leidus ka noori, kellel oli tegemist üldsegi esimese võistlusega. Karikavõistluste korraldaja Asko Esna sõnul oli näha, et kõigil noortel silmad särasid ja see teebki kõige rohkem rõõmu. Esimene osavõistlus oli eriline sellepärast, et üksgi võistkond ei läbinud turniiri ainult võitudega. Parimaks osutus Salme etapil KG/Inspira I võistkond, kellele järgnesid Spordikooli tüdrukute I esindus ja KG/Inspira II meeskond.

Turniiri paremusjärjestus:

1. KG/Inspira I (Ralf Johan Kivi, Uku Kirs, Janar Vahter ja Karl Liiva)
  2. Saaremaa Spordikool T I (Kaarli Liis Pihel, Gethe-Maria Roosmets, Geidi Tasane ja Kätriin Allik)
  3. KG/Inspira II (Karl Ottomar Ots, Sander Sirel, Gerret Salong, Mark Õunpuu ja Karmo Metsmaa)
  4. Saaremaa Spordikool P I (Lauri Sepp, Simoon Kuuremäe, Richard Keerd ja Kauri Bõstrov)
  5. Saaremaa Spordikool P II (Fredi Paiste, Ken-Martti Paju, Mikk Meitern ja Kaur-Kristjan Mäemets)
  6. KG/Inspira III (Kristofer Leedo, Johann Haamer, Markus Kupits ja Erik Kristo Kremm)
  7. KG/Inspira IV (Aleksander Liigsoo, Siim Tiitson, Henri Lember, Tristan Tasa ja Gert Paaskivi)
  8. Saaremaa Spordikool T II (Triinu-Liis Toom, Kirke Viik, Merili Haak ja Iris Tinno)
  9. Saaremaa Spordikool P III (Reio Markkus Lepp, Jesse Esna, Siim Vatsfeld, Gregor Hein ja Jan Erich Sarapuu)
  10. Saaremaa Spordikool P IV(Sass Kirs, Kevin Truu, Karl-Martin Pika, Markus Aedma ja Ragnar Õige)
  11. Saaremaa Spordikool T IV (Mariete Järvelaid, Grete Aavik, Marelle Burk, Maarja Põder ja Roosi Muru)
  12. Salme (Saamuel Treirat, Laur Jastin Räim, Jürgen Leppik, Keiro Toodre ja Robin Toompuu)
  13. Saaremaa Spordikool T III (Helena Tamleht, Kristin Kasela, Hanna-Loore Vallik, Grete-Eliis Gutman ja Saskia Natalie Kukua Roberts)

Järgmine Saaremaa Spordikooli Karikavõistluste minivõrkpalli etapp toimub 22.veebruaril Leisis.