Saaremaa Spordikoolis on õppeprogrammis 6 ala – judo, laskmine, kergejõustik, korvpall, purjetamine ja võrkpall. Lisaks tegutseb alates 2016.a novembrist ka üldkehalise treeningu õppegrupp, kuhu on oodatud VII-IX kl õpilased.

Õppeaasta 2016/17 gruppide komplekteerimine toimub vähemal või suuremal määral õppeaastaringselt. Täpsema ülevaate õpperühmade suunitlustest ja treeningaegadest leiab Kuressaare linna huvihariduseregistrist aadressil https://huviharidus.kuressaare.ee

Õppeperioodid on spordikoolis järgmised:

Korv- ja võrkpall, judo, laskmine, üldfüüsiline treening  01.09. – 31.05.

Purjetamine  01.11. – 30.09.

Kergejõustik  01.09. – 31.08.

2016/17 õppeaastal on avatud treeninguteks 30 õpperühma.

Õppegrupid tegutsevad kolmes astmes:

1. Algettevalmistuse aste

2. Õppe-treeningaste

3. Meisterlikkuse aste

Saaremaa Spordikooli õpilased esindavad spordikooli erinevate vanusegruppide Eesti tiitlivõistlustel ja võistlussarjades. Saaremaa Spordikooli nime all osaletakse võistlustel võrk- ja korvpallis, laskmises ning judos. Purjetajad osalevad võistlustel Saaremaa Merispordi Seltsi  ja kergejõustiklased Kergejõustikuklubi Saare nime all. Saaremaa Spordikooli esindamist viimatinimetatud aladel kahjuks vastavate alaliitude põhikirjad ei võimalda.

Tulemusi võistlustelt leiab spordialade linkide alt.

apr.
17:00 Alexela Korvpalli Meistriliiga p... @ Kuressaare Spordikeskus
Alexela Korvpalli Meistriliiga p... @ Kuressaare Spordikeskus
apr. 29 @ 17:00 – 19:00