Saaremaa Spordikooli 65. sünnipäeva puhul toimus 10. oktoobril sõpruskohtumine saalihokis treenerite ja õpilaste vahel.

Tuleb tunnistada, et treenerid on head tööd teinud – kohtumise võitsid õpilased. Võidukas õpilaste võistkonnas mängisid Gerli Gull, Maksim Losnikov, Sander Õispuu, Airike Kapp, Gendra Allikmaa, Johannes Treiel, Hendrik Lillemets.

Treenerite poolt astusid platsile Mati Mäetalu, Cristin Lepp, Virge Treiel, Kalev Kütt, Aivar Tõnus, Kadri Pulk, Andres Laide.

Pilte kohtumisest näete siin.

autor: Irina Mägi

mai
12:00 Liikudes tervemaks etapp Päev di... @ Musumänniku Discgolfi Park
Liikudes tervemaks etapp Päev di... @ Musumänniku Discgolfi Park