Saaremaa Spordikooli U-18  tütarlapsed mängisid  EVF KV III finaali 27.-28. jaanuaril Tallinnas Lilleküla Gümnaasiumis.

Esimesel päeval olid meie vastasteks  Keila Võrkpallikool ja Selver/Audentese III võistkond.  Esimesel päeval tegi meie jaoks asja keeruliseks  see,  et meie kaks põhimängijat näitasid oma teadmisi Saaremaal  keemia olümpiaadil ja neid pidid asendama noored U-16  mängijad. Aga võime rõõmuga tõdeda, et nad olid vääriline vahetus meie põhimängijatele. Esimese päeva lõpuks oli meil 2 võitu käes. Keila Võrkpallikooli võitsime tulemusega  3:2 ja Selver/ Audentes III tulemusega 3:0. Pühapäeva hommikul mängisime juba täies rivistuses. Esimeseks vastaseks oli Kohila Võrkpalliklubi/Vineer keda võitsime 3:0 ja teise mängu mängisime võõrustajate VK Täht võistkonnaga, keda me suutsime võita 3:1.

Tüdrukute treener Ene Kask: „Turniiriga jäin väga rahule. Kui eelnevad turniirid on meil raskusi olnud just võistkondliku mängu  mängimisega, siis seekord oli  väljakul juttu, üksteise abistamist jaotamist piisavalt.  Väga rahul võin olla pallinguga, millega tehti vastastele palju pahandust. Samas ise eksisime vähe.  Meie oma vastuvõtt oli hea ja kaitses suutsime hästi mängida.  Tahaksin just ära märkida esimese päeva sidemängijad Kaari Liis Pihelit ja Anete Antsaart, kes ei olnud ja võistkonnaga kokku harjutanud, kuid suutsid meie ründajatele häid tõsteid ette lükata. Tegelema peame veel rünnaku mitmekülgsemaks muutmisega, lihtsate pallide täpsema mängimisega ja kindlasti saab parandada ka  blokeerimist”.

Võistkonnas mängisid: Kätriin Põld, Carmen Electra Pirn, Liisa Õunpuu, Marie Puust, Karoli Mägi, Maike Kadaja, Kaari Liis Pihel,  Anete Antsaar, Sessely Järvalt ja Annabel Metsalu.