Saaremaa Spordikooli võistkond alistas Credit24 rahvaliigas 1/8 play-offis Tallinna võistkonna ESB1 3-2 ja edenes 8 parema hulka.

Esimeses geimis jääd vastuvõtul hätta ja kaotati 25-18, teises geimis tehti paar vahetust ja mäng hakkas paremini jooksma, tasuks geimivõit 25-21 ja seis viigis 1-1. Kolmandas geimis näitasid saarlased head kaitset ja rünnakul oldi resultatiivsed ning 25-18 kolmas geim Saaremaa SK-le. Neljandas geimis polnud kumbagil võistkonnal üle 2 punktist edu ja pingelises lõpus saatis edu ESB1 meeskonda 25-22. Viiendas geimis oli palju kompromissitut võitlust ja saarlased realiseerisid hästi rünnakuid. Viimaseks jäänud geimis näitas tabloo 15-8 ja 3-2 võit Saaremaa SK-le ning seega ollakse Credit24 B-tugevusgrupis 8 parema võistkonna sees.

Saarlaste mängumees Mart Tiitsaar: „ Algul võeti meid serviga maha ja me ei saanud oma rünnakut seega üles ehitada. Teisest geimist hakkas mäng paremini laabuma ja saime reele tagasi. Blokis on meil suur varu, sest sealt lendab meil palju minema” rääkis sidemängija.

Võistkonna temporündaja Martin Meerits: „Päris heal tasemel võistkond oli vastas aga õnneks suutsime nad alistada ja saame jätkata mängimist rahvaliigas”.

Saaremaalt on Credit24 B-tugevusgrupis kaheksa parema seas 2 võistkonda. Saaremaa Spordikooli vastane tuleb paarist Konksu Pood/ALCARO ja CityVolley ja samas Kaarmal tuleb rinda pista VK Sahkar meeskonnaga.