Saaremaa Spordikooli U16 tüdrukud mängisid 19.-20.oktoobril Tallinnas Eesti Karikavõistluste  tsooniturniiri, kus vastasteks olid Tartu SS Kalev, Jõgeva/Torma  ja Selver /Tallinna  III, II, IV võistkond.

Esimesel päeval olid vastasteks Tartu, Jõgeva ja Selver/Tallinna I võistkond.  Kõigilt neilt võistkondadelt tuli vastu võtta kaotus 0:2.  Nende võistkondade vastu jäi saarlastel puudu  oskustest ja  mängukogemusest. Saaremaa Spordikooli treener Ene Kask: „Meil on noor võistkond ja mängis kokku alles oma esimest tiitlivõistluste turniiri, aga kohati oli päris toredat võitluslikku mängu”.

Teisel päeval olid saarlaste vastasteks Selveri II, III ja IV võistkond. Need vastased olid oma mängutasemelt ja oskustest Saaremaa Spordikooli neidudega ühel tasemel. Nendest mängudest suudeti võita Selver IV võistkonda 2:0, aga teistele jäädi 1:2 alla. „Meid vedas alt nn“ võistlusnärv“. Otsustavatel hetkedel tegime ise lihtsaid vigu või jätsime hoopis pallid vastu võtmata” täpsustas Kask kaotuse tagamaid.

Neidude järgmine turniir toimub 1.-2.detsembril, kui mängitakse Eesti Karikavõistluste III finaalgrupis. Ene Kase sõnul on trennis kindlasti vaja teha tõsist tööd, et järgmisel võistlusel olla tugevam ja osavam.

Tüdrukute võistkonnas mängisid: Annabel Mertsalu, Triinu-Liis Toom, Kaari Liis Pihel, Katrin Teng, Gethe- Maria Roomets, Merili Haak, Geidi Tasane, Kirke Viik ja Kätriin Allik.