Saaremaa Spordikooli U-20 võrkpallinoormehed mängisid 15.-16. jaanuarini Võrus EVF Karikavõistluste II finaalgruppi. Saavutati 4. koht, mis andis üldkokkuvõttes 10. koha.

Võrus peetud II finaalgrupis mängisid saarlased Narva SK-ga keda võideti 3:1. Hiiumaa VK ja Võru SK-le alistuti 0:3. 3.-4. koha kohtumises Rakvere SK-ga jäid Saaremaa Spordikooli noormehed 0:2 taha, aga siis jõuti geimidega 2:2 viigini. Viimases geimis suutis võitjana väljuda Rakvere noormehed 17:15 seisuga ja seega 3:2 võit ka neile.

Saarlaste treener Asko Esna: „Narva vastu saime nn. kohustusliku võidu. Võru ja Hiiumaaga olime igas geimis mängus korralikult sees aga i-le jäi igas geimis punkt panemata. Rakvere vastu ei näidanud me parimat minekut aga head meelt tegi see, et suutsime 2:0 kohtusest välja tulla. Lõpp oli viimases mängus tõeline loterii aga see kord meie pilet kahjuks ei võitnud. Võistkond kellega Võrus käisime oli ligadi-logadi, sest paljud ei saanud erinevatel põhjustel kaasa tulla, keda ma oleks soovinud- näiteks mängis meil sidemängijat alles U-18 vanuseklassi esimest aastat kuuluv Sander Õispuu. Oleksin tahtnud näha suuremat panust Audentes Spordigümnaasiumis õppivalt Sander Süllalt.”

Võistkond mängis koosseisus: Cris-Karlis Lepp, Sander Süld, Martin Meerits, Sander Tiits, Tanel Niitmets, Sander Õispuu, Karl-Erik Tänav, Kardo Liitmäe ja Hardi Aun.