Saaremaa Spordikooli U-18 neiud mängisid 8.-10. aprillini Kuressaare Spordihoones Eesti Meistrivõistluste III finaali ja saavutasid 3.koha ning üldkokkuvõttes saavutati 14.koht.

Saarlastel tuli turniiri esimeses kohtumises vastamisi minna SK Tats II naiskonnaga ja see mäng võideti kindlalt 3-0. Reedese päeva viimases mängus oli vastaseks Rakvere SK. Rakvere neiud oli mänguks hästi valmis ja valmistasid Saaremaa Spordikooli neidudele parajalt peavalu. Lääne-Virumaa naiskond võitis selle kohtumise 3-0. Jõgeva SERV võistkonnaga mäng oli väga pikk ja pingeline. Kahjuks selle mängu kaotasid saarlased 3-2. Turniiri viimases kohtumises Tartu Salva II-ga ei jätnud Saaremaa Spordikooli neiud midagi juhuse hooleks ja võideti 3-1. Seega saavutati kodusel turniiril 3.koht.

Neidude treener Ene Kask: „ Turniiri algul olime natuke krampis ja kõik ei sujunud nii nagu oleksime tahtnud. Mida mängud edasi läksid seda paremaks muutusime. Rakvere Spordikooliga mäng oli meie poolt väga inetu, kõik mida tegime, see kahjuks valesti ka läks. Viimases kohtumises saime oma mängu juba päris hästi tööle ja töötasid ka need mängu elemendid, mis eelmistes kohtumistes päris hästi veel ei õnnestunud”. Kogu tänavuse hooaja võttis Ene kokku nii: „Mängisime ühel hetkel väga korralikult aga teisel alla oma võimete. Eesmärgid olid natuke kõrgemad kui seda hetkel meie koht näitab aga ma ei dramatiseeriks seda üle. Üldiselt olen oma hoolealustega rahul, sest tööd on tehtud korralikult ja edusamme oleme teinud igast küljest”.

Võistkond mängis koosseisus: Kadri Aru, Krislin Heinsoo, Ly Holmberg, Laura Maria Jõgi, Maike Kadaja, Marilis Lepp, Tregetter Ling, Karoli Mägi, Liisa Õunpuu, Carmen Electra Pirn ja Kätriin Põld.