9.-11. aprillil toimusid Oravas Eesti meistrivõistluste mängud U-18 noormeestele. Esimesse finaalgruppi sel korral Saaremaa Spordikooli poisid ei jõudnud ja seega mängiti teises finaalis kohtadele 7.-12.

Esimeses mängus mindi vastamisi koduväljakul mänginud Orava/Räpina SK poistega ja mäng suudeti võita 3-1(20,-23,23,12). Treener Asko Esna: „Pikk sõit teise Eesti otsa jättis kindlasti meie tegutsemisele jälje aga poisid mängisid selle mängu supper hästi ja tasuks ka võit.”

Reedestest mängudest esimeseks vastaseks oli Saaremaa Spordikooli noormeestele Narva SK Energia võistkond. Mäng kulges suurte tõusude ja mõõnadega aga kahjuks mäng kaotati siiski 3-0(15,19,20). Teises mängus olid vastasteks mulgid ja Viljandi SK-d võideti kindlalt 3-0(15,22,12).

Esna: „Esimese päeva suhteliselt hea algus viis meid kindlasti pilvedesse aga meid toodi sealt kiirelt alla tagasi. Poistel tekkis kramp sisse ja ühel hetkel nagu enam ei õnnestunud miski.”

Laupäeva esimeses mängus tõrkus saarlaste mängumootor veel jätkuvalt, kuid peale esimest geimikaotust suudeti pealinnast kohale tulnud Selver Tallinn SK III võita 3-1(-20,17,12,20). Viimases vastasseisus Rakvere SK-ga oli kaalul palju. Stardist said meie poisid paremini minema ja esimene geim võideti 25-17. Teise geimi algul jäädi jänni vastaste planeeriva servi vastuvõtuga. Metsiku lõpuspurdi teinud saarlased pidid siiski tunnistama selles geimis Mati Meriranna poolt juhitud meeskonna üleolekut 25-22- seis 1-1. Kolmas geim aga kuulus jällegi saarlaste 25-15 aga neljas Rakverele 25-22. Kõik jäi otsustada viimases geimis. Pikki ja huvitavaid pallivahetusi oli palju, kõik mängijad platsil näitasid, mida nad on terve aasta õppinud ja kohati tundus, et pall ei jäägi maha. Kahjuks tõmbasid Rakvere SK noormehed sellest trillerist pikema kõrre ja võitsid selle geimi 15-12 ja kogu kohtumise 3-2.

Asko Esna: „Terve turniiri võib kokku võtta kui tüüpilise noorte võrkpalli, see tähendab seda, et ühel hetkel mängitakse väga hästi ja teisel hetkel ei osata enam äkki midagi. See ongi võrkpall ja pall on ümmargune. Kahjuks kaotasime viimase mängu ja sellest jäi suhu ka mõru maitse. Me oskame mängida küll aga väga kaootiliselt. Kaotused kaotusteks aga samas teeb minule head meelt see, et mõned nooremehed on hakanud palju paremini mängima ja said endist 2-3 aasta vanemate poistega mängimisel hästi hakkama. Tööd on muidugi vaja teha meeletult ja seda me ka teeme, et juba järgmisel hooajal palju paremas füüsilises- kui ka mängulises vormis olla”.

Võistkond mängis koosseisus: Cris-Karlis Lepp, Sander Tiits, Karl-Romet Uljas, Kardo Liitmäe, Hardi Aun, Rauno Rauniste, Sander Õispuu ja Maksim Losnikov.