Eesti Karikavõistluste U16 Saaremaa Spordikooli noormehed mängisid oma tsooniturniiri reedel, 19.oktoobril Kohilas, kus nelja võidu kõrvale saadi ainult üks kaotus. Sellega mängiti end Eesti Karikavõistluste esimesse finaalgruppi.

Neljast mängust kolm võideti 2:0, kui alistati Pärnu SK II, Paide VK/Türi ja Paide VK. Kolme geimi läks vaja küll Selver Tallinn III vastu, aga seegi kohtumine suudeti endi kasuks kallutada. Ainsana jäädi 0:2 alla Neemeco Gerardo´s Toys noormeestele. Saaremaa Spordikooli treener Asko Esna oli peale turniiri poistega väga rahul, sest selline tulemus tuli nagu välk selgest taevast. „Arvasin enne turniiri, et kui siit võidu või kaks saame, siis oleme hästi esinenud ja nüüd siis selline tulemus. Muidugi on mängupilt veel väga toores ja kõik ei tööta veel palliplatsil nii nagu peaks” rääkis Esna peale turniiri.

Eesti Karikavõistluste U16 noormeeste esimene finaal toimub Tartus 30.11-2.12.2018

Noormehed mängisid koosseisus: Albert Johan Lepik, Laur Palijenko, Sten Mölder, Richard Keerd, Lauri Sepp, Uku Kirs, Kauri Bõstrov, Jan Erich Sarapuu ja Simoon Kuusemäe.