Saaremaa Spordikooli U-16 noormehed mängisid EVF Karikavõistluste tsoonis Tallinnas 6.veebruaril 2016 ja lunastasid omale pääsme 19.-21.veebruaril peetavasse finaali, kus selgitatakse kohad 1.-8.

Saarlased alistasid esimeses kohtumises Kohila VK 2-0. Järgmises mängus mindi vastamisi VK Täht Tallinnaga ja neid suutsid Saaremaa Spordikooli noormehed alistada samuti 2-0. Kolmandas kohtumises Selver Tallinn Spordikooliga läks vaja kolme geimi. Esimese võitsid saarlased aga kaks järgmist väljakuperemehed ise ja seega 1-2 kaotus.

Poiste juhendaja Asko Esna: „ Läksime püüdma finaali kohta ja selle ka saime. Suutsime näidata paremat mängu kui seda eelneval turniiri Eesti Karikavõistlustel. Sel korral olime võistlustules väga õhukese koosseisuga aga poisid olid tublid. Parandamist vajab rünnakule mineku element, ennekõike sidemängijate töö. Nüüd on kaks nädalat aega poistel terveks saada ja mänguvormi veelgi parandada”.

EVF Karikavõistluste I finaalgrupp mängitakse Rakveres 19.-21.veebruaril.

Võistkonnas mängisid: Karl-Erik Tänav, Robin Alba, Oskar Kivi, Tanel Tool, Paul Antsaar ja Andre Koppel.