U-20 neiud mängisid 1.-2. aprillil EMV II finaalturniiri Pärnus. Sellel võistlusel selgitati Eesti meistrivõistluste kohad 7.-11.-ni. Saaremaa Spordikooli neidude vastasteks olid  Pärnu Spordikooli I ja II võistkond, Viljandi Spordikool ja K. Palusalu Spordiklubi Tallinn. Võidud saavutasime Pärnu spordikool II võistkonna üle 3:1 ja  K. Palusalu Spordiklubi üle 3:0. Kaotused tuli vastu võtta Viljandi Spordikoolilt 1:3 ja Pärnu Spordikooli  I võistkonnalt 0:3.  Kokkuvõttes saavutasime 2017 aasta EMV 9. koha.  See oli meie  võistkonnale väga hea saavutus, kuna mängisime kogu hooaja seda vanust nooremate mängijatega.

Sisuliselt saame me sama võistkonnaga mängida veel ka järgmise aastal. Noorteklassi  mängud said selle võistlusega läbi Jane Treimal ja Gerli Gullil.

Saarelaste treeneril Ene Kase hinnangul said nooremad mängijad juurde kuhjaga võistluskogemusi ja mängukindlust. “Loodan et see tuleb kasuks ka U-18 ja U-16  EMV turniiridel” sõnas Kask.

Võistkonnas mängisid Kadri Aru, Jane Treima, Gerli Gull, Ly Holmberg, Maike Kadaja, Tregetter Ling, Kätriin Põld, Kristel Sild, Karoli Mägi, Krislin Heinsoo.