19.-20.03 peeti Tallinnas U-20 noormeeste Eesti meistrivõistlusi, kus Saaremaa Spordikool saavutas 4.koha (üldkokkuvõttes 10.koht).

Saarlased läksid esimeses kohtumises vastamisi Rakvere SK-ga ja kaotati pingeline lahing 3-2. Kusjuures tulid Saaremaa Spordikooli noormehed välja 0-2 kaotusseisust. Teises mängus oldi rinda pistmas Salva/Tartuga ja see samuti 5 geimiliseks läinud mängu võitsid saarlased 3-2. Pühapäevastes kohtumises kaotati mõlemad kohtumised 3-2 ja seda nii Selver Tallinn I ja Narva SK Energiale.

Spordikooli treener Asko Esna: „ Nelja mänguga mängida 20 geimi on ikka väga palju. Meie mäng kõigub täiesti seinast-seina, ühel hetkel võime mängida väga viisakalt aga teisel korral teeme lihtsaid vigu. Oskused tulevad aegamisi ja olen poistele ütelnud, et ennast tuleb osata ka sundida, et kõik ei tule iseenesest. Hoida kogu mängu ühel joonel, ilma suuremate kõikumisteta on suur kunst aga eks selleks me trennis ja võistlustel käimegi“, rääkis Esna.

Võistkond mängis koosseisus: Cris-Karlis Lepp, Karl-Erik Tänav, Martin Meerits, Sander Tiits, Sander Õispuu, Tanel Niitmets, Maksim Losnikov, Rauno Rauniste ja Randel Sepp.