Saaremaa Spordikooli U20 noormeeste võistkond pidas teisipäeval, 28.veebruaril Eesti Meistrivõistluste tsoonimängu VK Täht Tallinnaga ja kaotas 0:3(21,22,23).

Pääsu eest Eesti meistrivõistluste kuue parema sekka oli vaja saarlastel alistada pealinna võistkond, aga sellel korral osutusid VK Täht noormehed paremaks. Kõik kolm geimi olid suhteliselt sarnased, kus VK Täht oli kogu aeg 2-3 punktiga ees ja see vahe kestis kuni lõpuni. Saaremaa Spordikooli treener Asko Esna sõnul jäi otsustavate punktide mängimisel kindlusest puudu. „Kui hakkasid 20 ja enam punktid, siis tuleb tegutsed rohkem külmavereliselt aga tegime paar rumalust ja sinna need geimilõpud läksid. Mõlemas võistkonnas hiilgasid liidrid, saarlaste poolelt Cris-Karlis Lepp ja VK Täht mängija Dmitri Korotkov. Viimane nimetatu kuulub ka teist hooaeg Credit24 Meeste Meistriliiga TTÜ võistkonda. Suures plaanis jäin poistega rahule ja kui tõele otsa vaadata, siis I finaalgrupis oleks meil ikka väga raskeks läinud” oli Esna kaotusest hoolimata positiivne.

Eesti meistrivõistlused U20 vanuseklassile peetakse 31.märtsist – 2.aprillini.