Saaremaa Spordikooli U-20 noormehed mängisid 22.02 Kuressaare Spordihoones Eesti Meistrivõistluste tsooni ja lunastasid omale pääsme mängida kohtadele 7.-11.

Mäng Räpina/Orava Sk-ga lõppes saarlaste 3-0 paremusega. Esimeses geimis alustati bravuurikalt aga Orava hingas kogu aeg kuklasse. Saaremaa SK noormehed olid geimi lõpus siiski kindlamad ja võitsid 25-22. Teine geim oli esimese koopia aga Räpinast kohale sõitnud noormehed said 17 punkti. Viimaseks jäänud geimis juhtis geimi keskpaigani Räpina võrkpallurid aga südikas kaitsemäng ja rünnakute hea realiseerimine tõi 25-20 võidu saarlastele.

Poiste juhendaja Asko Esna: „Plaan oli alustada väga hingestatult ja emotsionaalselt ja see ka õnnestus. Paaril korral kadus natuke mängurütm ära aga üldiselt tegime päris korraliku mängu”.

Räpina/Orava SK treener Vendu Suurmann: „ Saarlaste rünnak ja servi vastuvõtt oli meie omast parem ja sealt ka rünnakute realiseerimine parem. Paar momenti oleks võinud teatud hetkedel meie kasuks tulla, siis oleks ehk mäng teise pöörde võtnud. Au vastastele ja edu neile II finaalis”.

Saaremaa SK mängis koosseisus: Cris-Karlis Lepp, Sander Süld, Karl-Romet Uljas, Tanel Niitmets, Martin Meerits, Sander Tiits, Sander Õispuu, Robin Alba, Randel Sepp, Rauno Rauniste ja Hardi Aun.