tausta pilt

36. KURESSAARE LINNAJOOKS

6. mai 2017

Registreerinuid kokku (5 km ja 10 km ajaga + 5 km ajata + lastejooks) – 1375, nendest lõpetas 1287 jooksjat- matkajat (vastavalt 505 + 160 + 366 + 256 osalejat)

Esialgsed protokollid leiate siit.

***

Aktiivseim kool – KURESSAARE VANALINNA KOOL

Aktiivsem spordiklubi – JOOKSUKLUBI SARMA

Aktiivseim asutus – SPORDIKOMITEE OÜ

Vanim osaleja: PAAVO VARA (sünd. 1935)

Loosijalgratta võitja: MARIE ELISE AUG

Tõukeratta võitja:  LAUREEN VALDMETS

***

5 km jooks mehed (6 parimat)

I Henek Tomson Treeningpartne 18.16

II Janar Mai Revalstone 18.49

III Raigo Saar KJK Saare 19.12

4 Kris Kristofer Burk FC Kuressaare 19.35

5 Jaan Õun Täppsportlased 19.49

6 Jüri Linde Pöide Spordiselts 19.51

***

5 km jooks naised (6 parimat)

I Külli Sizask                         22.07

II Taimi Kangur Leisi Keskkool 22.19

III Jaanika Rahu                   22.57

4 Eliise Hoogand Tartu Tervishoiu Kõrgkool 23.21

5 Kairit Lindmäe Kuressaare Linnavalitsus 24.56

6 Galina Penjora Saare Ehituspuit OÜ 25.32

***

5 km jooks meesseeniorid

I Jüri LindePöide Spordiselts 19.51

II Tambet Allik Meie Maa 19.55

III Hendo Väli JK Sarma 21.32

***

5 km naisseeniorid

I Taimi Kangur Leisi Keskkool 22.19

II Kairit Lindmäe Kuressaare Linnavalitsus 24.56

III Galina Penjora Saare Ehituspuit OÜ 25.32

***

5 km noormehed

I Kris Kristofer Burk FC Kuressaare 19.35

II Karl Hendrik Tamkivi Saaremaa Ühisgümnaasium 19.53

III Daniel Rüütel Kuressaare Vanalinna Kool 20.43

***

5 km neiud

I Marie Elise Aug TNPK 25.41

II Õnnely Rahu Leisi Keskkool 26.08

III Keidi Keerberg Kuressaare Gümnaasium 29.03

***

10 km mehed (6 parimat)

I Ando Õitspuu JK Sarma 33.24

II Mairo Mändla Kivi CB Trading OÜ 33.38

III Kalev Õisnurm SV Torutööd OÜ 35.15

4 Taavi Kruut Eesti Korvpalliliit 35.43

5 Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi 36.14

6 Tarmo Mändla SV Torutööd OÜ 36.51

***

10 km naised (6 parimat)

I Liliana Torn Mustjala 40.27

II Liina Silluste Sparta 44.05

III Helina Pärn JK Aameraas 46.07

4 Janne Kozer JK Aameraas 46.35

5 Grete Kokk Kuressaare Gümnaasium 46.48

6 Anni Kokk Kuressaare Gümnaasium 47.30

***

10 km jooks meesseeniorid

I Kalev Õisnurm SV Torutööd OÜ 35.15

II Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi 36.14

III Tarmo Mändla SV Torutööd OÜ 36.51

***

10 km naisseeniorid

I Liliana Torn Mustjala 40.27

II Janne Kozer JK Aameraas 46.35

III Merje Tarus                     48.25

***

10 km noormehed

I Raimond Parts Nõmme Rattaklubi 40.20

II Ken Kirs Kuressaare Vanalinna Kool 43.04

III Sander Rosin JK Aameraas 44.49

***

10 km neiud

I Lisett Alt Tornimäe Põhikool 53.22

II Merilin Mälk Kuressaare Gümnaasium 54.40

III Jade Marie Laido Kuressaare Gümnaasium 57.59