Kuni 18 aastaste noormeeste EVF Karikavõistlustel saavutasid Saaremaa Spordikooli kasvandikud kuuenda koha.

Turniir peeti 26.-28.01 Pärnus, kuhu oli kogunenud selle vanuseklassis parimad ja peeti I finaalgrupp. Saaremaa Spordikooli noormeestel tuli küll kõikidest mängudest kaotus, aga võrreldes sügisega on tehtud pisike samm edasi. „Meil on kahe vanuseklassi peale pandud kokku üks võistkond, kus siis on nii õige vanusega noormehi, kui ka nooremaid. U16 poistele on midagi raske ette heita, aga need poisid kes peaksid meil seda vankrit vedama, siis nemad ajasid ikka lati alla” tõmbas Asko Esna kergejõustikuga paralleeli.

U18 vanuseklassil on veel sellel hooajal pidada Eesti Meistrivõistlused, mis peetakse aprillis.

Noormehed mängisid koosseisus: Robin Alba, Karl-Erik Tänav, Oskar Kivi, Mart Vahter, Lauri Lakkur, Egert Andrejev, Kaspar Lest, Markkus Erin-Uussaar ja Andre Koppel.