12.-13. oktoober toimus Orissaares U20 Eesti Karikavõistluste noormeeste II finaalgrupp, kus Saaremaa Spordikooli noormehed tulid kolmandaks, mis andis üldkokkuvõttes 9.koha.

Laupäeval kohtuti SK Tats Kiili II ja VK Tähtega, kellele kaotati 2:3. Pühapäeval võideti esmalt 3:1 SK Narva Energiat, aga seejärel jäädi alla Selver Tallinn  SK II-le 0:3. Saarlaste treener Asko Esna sõnul mängiti väga kehvalt ja tujutult. „Kõrvalt oli seda asja väga nukker ikka vaadata. Proovisin poisse hea ja halvaga ergutada, aga tulutult. Midagi meid ikka väga kammitses ja mängus polnud voolavust, särtsu ja tahet” kommenteeris Esna. Eesti Karikavõistluste 9.koht kindlustas Saaremaa Spordikooli noormeeste mängimise EVF Karikavõistluste II tugevusgrupis, mis peetakse 9.-10.02.2019.

Võistkond mängis koosseisus: Robin Alba, Oskar Kivi, Egert Andrejev, Karel Kikas, Randel Sepp, Tanel Raamat, Gerdo Pool, Kaspar Lest, Hardi Aun, Mart Vahter, Markkus Erin-Uussaar, Mark Jake Buchwald ja Sander Õispuu.