Kuressaare rannas mängitud Baltimere saarte B7 võistluste rannavolle turniiri võitsid neidude arvestuses spordikooli õpilased Tregetter Ling – Maike Kadaja, kes võitsid finaalis 2:0 (21:10 ; 21:14) Kätriin Põld – Karoli Mägi. Kolmanda koha kohtumises võitis Rügeni paar Charlotte Voß – Maxi Leistikow 2:1 (21:19 ; 14:21 ; 15:12) Saaremaa paari Kristel Sild – Kristin Heinsoo.

Treener Ene Kask ütles, et võistlustel on kaks aastat vahet ja tänavust taset oli enne seepärast raske hinnata, kuid viimastel aastatel on saarlased olnud rannavolles valitsejad ja medaleid loodeti tänavugi. „Miks mitte kolmikvõitu,“ lausus ta. „Pronksimängus võitlesid tüdrukud tugevalt ja kaotus oli napp. Eks nad olid ise ka õnnetud, et niimoodi läks.“

Ene Kase hinnangul tormises ilmas seekord tegelikult mänguks ei läinudki. „Võitis see, kes oskas tuuleolusid enda kasuks paremini kasutada ja teravamalt servida,“ tõdes treener.