1.-2. novembril toimusid Lätis Aizkraukles noorte Balti karikavõistlused võrkpallis, millest võtsid osa Läti, Eesti, Leedu ja Soome koondised. Eesti delegatsioon saavutas ühe esi- ja ühe teise koha. Kaks Eesti koondist tulid neljandaks.

Eesti vanemate neidude koondisega said esikoha Saaremaa Spordikooli õpilased JANE TREIMA ja turniiri parimate mängijate hulka valitud GERLI GULL. Vanemate noormeeste koondisega sai CRIS-KARLIS LEPP neljanda koha.

Esikoha saavutanud Eesti vanemad tütarlapsed (sündinud 1998 ja hiljem) võitsid 3:1 (-21, 25, 11, 25) Läti II võistkonna, 3:0 (14, 18, 22) Leedu esinduse ja 3:1 (15, -28, 15, 22) Läti I võistkonna.

Eesti vanemad poeglapsed (sündinud 1997 ja hiljem) võitsid avapäeval 3:2 Soome esinduse, kuid pidid seejärel tunnistama Läti eakaaslaste 3:1 ja Leedu koondise 3:1 üleolekut. Kahe punktiga jäid Eesti poeglapsed neljandaks.

Oluline on märkida sedagi, et karikavõistlustel teise koha saavutanud Eesti nooremate poiste treeneriks oli kunagine Saaremaa Spordikooli edukas treener TOOMAS JASMIN.

Tüdrukute võrkpall

Eesti vanemate tüdrukute koondis (nr. 15 Jane Treima ja nr. 3 Gerli Gull).

Palju õnne tüdrukutele ja nende spordikooli treenerile Ene Kasele !!!