Saaremaa Spordikooli Minivõrkpalli Karikavõistluste III ja ühtlasi ka viimane etapp peeti 29.aprillil Kuressaare Spordikeskuses. Viimasest etapist oli osa võtmas tervenisti 12. võistkonda.

Väga huvitava ja pingelise turniiri võitis sel korral Saaremaa Spordikooli poiste I võistkonda, kes võitis kõik kolm seeriavõistlust. Teisele kohale üldkokkuvõttes tuli Saaremaa SK poiste II võistkonda. Kolmanda koha hõivasid Saaremaa SK tüdrukute naiskond.

Saaremaa Spordikooli treener ja võistlussarja korraldaja Asko Esna: „ Kaks aastat seda turniiri vedades oleme leidnud noorte võrkpallurite seas kindla koha. Iga etapp on omamoodi eriline ja jätkuvalt tuleb juurde uusi võrkpallureid. Tähtis on anda noortele võistluskogemusi ja et nad saaksid ennast paremini tunda väljakul. Olen päris kindel, et tulevasi andekaid võrkpallureid tuleb sellest vanusest kohe kindlasti”.

KG/Inspira õpetaja Gabriel Sepp „ Noortele selline turniir on võrkpallile siin Saaremaal nagu rusikas silmaauku. Poisid kui tüdrukud saavad võistlusmomendi ja sellega on jätkuvalt võrkpall väga populaarne. Mõned poisid jätkavad treeninguid järgmisest õppeaastast näiteks juba Saaremaa Spordikoolis Asko käeall”.

III etapp paremusjärjestus:

1. Saaremaa SK P I
  2. Saaremaa SK P II
  3. Saaremaa SK T
  4. KG/Inspira I
  5. Saaremaa SK P III
  6. Kärla PK T
  7. Leisi KK P
  8. Saaremaa SK P IV
  9. KG/Inspira II
  10. KG/Inspira III
  11. Leisi KK T
  12. Saaremaa SK P V

Üdjärjestus:

1. Saaremaa SK P I 30p
  2. Saaremaa SK P II 25p (paremad kohad eelnevatelt turniiridelt võrreldes Saaremaa SK T naiskonnaga)
  3. Saaremaa SK T 25p
  4. KG/Inspira 19p
  5. Saaremaa SK P III 17p
  6. Leisi KK P 15p (paremad kohad eelnevatelt turniiridelt võrreldes Kärla PK T naiskonnaga)
  7. Kärla PK T 15p
  8. KG/Inspira II 8p
  9. Saaremaa SK P IV 5p
  10. Kärla PK P 4p
  11. Leisi KK T 3p
  12. Saaremaa SK P V 2p
  13. KG/Inspira III 1p

Turniiril anti välja ka eripreemiaid:

Parima noormees – Kaspar Lest

Parim neiu – Mia Muru

Parim servija – Ats Rosenfeld

Parim vastuvõtja – Kelly Grahv

Parim punktitooja – Albert-Johann Lepik

Parim ergutaja – Oliver Oolup

Parim ergutaja – Kevin Virt

Korraldajad vaatavad juba lootusrikkalt tulevikku ja III Saaremaa  Spordikooli Minivõrkpalli Karikavõistlused saavad kindlasti jätku. Võimaliku variandina vaadatakse ka juba mandrile, et tuua juurde veelgi võistkondi. Lisaks on päevakorrale tõusnud lisaks kolmele osavõistlusele ka neljanda lisamine. Korraldajad tänavad kõik võistlustest osavõtjaid ja toetajaid, kes oma abistava käe alla panid ja aitasid selle turniiri meeldejäävaks teha.