Saaremaa Spordikooli karikavõistlused minivõrkpallis on selleks aastaks lõppenud. Viimasel etapil 28.aprillil oli Kuressaare Spordihoones peetud võistlusest osavõtmas 11 võistkonda.

Kolmest osavõistlusest koosnev minivõrkpalli karikasari sai reedel lõpplahenduse. Võidult-võidule marssisid Saaremaa Spordikooli I poiste võistkond, kes alistasid kõik oma vastased. Teise koha saavutasid  kolmandal etapil aga Saaremaa Spordikooli I tütarlaste esindus. Poodiumi kolmandale astmele tulid tubli esitlusega Leisi KK poiste võistkond. Kogu sarja eestvedaja Asko Esna: „Oli huvitav võistlus, sest uusi mängijaid tuleb juurde ja igaüks saab ennast võistlusmomendil proovile panna. Tänan kõiki treenereid ja juhendajaid, kes lastele võrkpalli trenni teevad, sest ainult niimoodi on ala kandepind lai”. Turniirile oli saarlasest mängija Helar Jalg välja pannud oma lõppenud hooaja mängusärgi ja loosi tulemusena võitis selle Sten Mölder. Parimat poissi ja tüdrukut premeeris aga Ilusalong Veetlev Leedi juukselõikusega.

Eriauhinnad III etapil:

Parim söötja: Grete Aavik

Parim servija:  Saamuel Ermann

Nutikaim mängija: Sass Kesküla

Parim tüdruk: Kaari Liis Pihel

Parim poiss: Richard Keerd

III etapi paremusjärjestus:

1.Saaremaa SK P I(Albert Johann Lepik, Laur Palijenko, Lauri Sepp ja Richard Keerd)

2.Saaremaa SK T I(Annabel Metsalu, Gethe-Maria Roomets, Kaari Liis Pihel, Katriin Teär)

3.Leisi KK P(Saamuel Ermann, Rainer Simon, Egert Humal, Rainer Rinderberg)

4.Leisi KK T(Hannaly Õunaid, Andra Kallas, Marjanne Kupits, Diana Auu, Sirelin Ermann)

5.Saaremaa SK P II(Siim Tiitson, Simoon Kuusemäe, Kauri Bõstrov, Sten Mölder)

6.Aste PK P(Janari Paju, Cristo Alle, Sass Kesküla, Kaspar Kruusmägi, Hannes Himanen)

7.Saaremaa SK P IV(Reio Markkus Lepp, Harold Robin Kallas, Sass Kirs, Gregor Hein, Siim Vatsfeld)

8.Saaremaa SK T II(Creidi Tasane, Kätriin Allik, Katrin Teng, Olivia Pruul)

9.Saaremaa SK P III(Fredi Paiste, Ken Martti Paju, Kaur Kristjan Mäemets, Mikk Meitern, Gert Paaskivi)

10.Saaremaa SK T III(Marleen Lehtjärv, Iris Tinno, Grete Allik, Maarja Põder, Marelle Burk)

11.Aste PK T(Hanna Ellermaa, Carola Palu, Liis Palu, Olivia Känd)

Kolme etapi paremusjärjestus:

1.Saaremaa SK P I 36p

2.Saaremaa SK P II 24p

3.Saaremaa SK T I 22p

4.Leisi KK P 18p

5.Leisi KK T 10p

6.Valjala T 8p

7.KG/Inspira 8p

9.Saaremaa SK PIV 6p

10.Kärla PK T 4p

11.Aste P 4p

12.Saaremaa SK T II 3p

13.Salme PK  T 2p

14.Saaremaa SK T III 2p

15.Salme PK P 1p

16.Saaremaa SK P V 1p

17.Kärla PK P 1p

18.Saaremaa Sk P VI 1p

19.Aste PK T 1p

Korraldajad tänavad kõiki mängijaid, treenereid, juhendajaid ja toetajaid, et selline turniir võimalikus on saanud. Järjekorras IV Saaremaa Spordikooli karikavõistlused minivõrkpallis saavad alguse juba sügisel.