Saaremaa Spordikooli minivõrkpalli karikasarjaga tehti algust 19.novembril Salme Põhikooli võimlas, kus võistkonnad üle kogu Saaremaa said näidata õpitut.

Turniir toimus juba viiendat aastat ja igal aastal on kavas kolm etappi. Selle aasta esimesel osavõistlusel oli mängimas 16 võistkonda ja seda 68 noore võrkpalluriga. Kohale olid tulnud Saaremaa Spordikooli poisid ja tüdrukud, Kuressaare Gümnaasium/Inspira, Salme Põhikool, Aste Põhikool, Leisi Keskkool ja Kaali Kool. Võistlussarja korraldaja on Asko Esna, kes oli peale turniiri õnnelik ja rahul nähtuga. „Lapsi oli tõesti palju ja näha seda entusiasmi nende silmes, annab hoogu juurde siinse võrkpalli vundamendile. Loodetavasti sirguvad siit uued ja talendikad mängijad, kes tulevikus juba au ja kuulsust Saaremaale tooma hakkavad”. Võidu viisid sellel korral koju Saaremaa SK tüdrukute I võistkond, kes finaalis 15:13 Saaremaa SK poiste I võistkonna alistasid. Kolmas koht kuulus aga Kuressaare Gümnaasium/Inspira I esindusele, kes 15:8 tulemusega oli üle Aste Põhikooli poistest.

Järgmine etapp toimub juba 24.jaanuaril ja seda Leisi Keskkooli saalis.

Esimese etapi paremusjärjestus:

1.koht: Saaremaa SK T I (Kätriin Allik, Geidi Tasane, Merili Haak ja Marelle Lehtjärv)

2.koht: Saaremaa SK P I (Lauri Sepp, Richard Keerd, Fredi Paiste ja Andris Oja)

3.koht: KG/Inspita I (Kristofer Leedo, Johann Haamer, Karl Ottomar Ots ja Mark Õunpuu)

4.koht: Aste PK P (Cristo Alle, Silver Reinart, Märten Vessik, Romet Metsmaa ja Kevin Zenkevics)

5.koht: KG/Inspira II (Henri Lember, Alexander Liigsoo, Tomi  Anderson ja Janar Vahter)

6.koht: Saaremaa SK T III (Helena Tamleht, Mariete Järvelaid, Grete Aavik ja Maarja Põder)

7.koht: Saaremaa SK P II (Reio Markkus Lepp, Jesse Esna, Hugo Sarapuu ja Gregor Hein)

8.koht: Salme PK (Jürgen Leppik, Laur-Jastin Räim, Saamuel Treirat ja Robin Toompuu)

9.koht: Leisi KK T (Kristina Rand, Marilyn Lempu, Sirelin Ermann ja Luise Mägi)

10.koht: KG/Inspira III (Reno Laar, Gert Paaskivi, Lauri Koppel ja Raimond Metsalu)

11.koht: Saaremaa SK T II (Triinu-Liis Toom, Saskia Roberts, Maris Rüütel ja Kristin Kasela)