Eesti Meistrivõistluste U14 ja U12 vanuseklassi tsoonidest pääsesid finaalturniirile Saaremaa Spordikooli õpilased.

Kuressaare Spordihoones peetud U14 turniirist võttis osa kuus võistkonda, kus neli oli Pärnu Spordikoolist ja kaks Saaremaa Spordikoolist. Saarlaste saagiks oli kolmas ja kuues koht. Poiste juhendaja Asko Esna: „Esimene võistkond tegi korraliku turniiri ja tuli kolmandale kohale. Sellega lunastati omale ka U14 vanuseklassi Eesti Meistrivõistluste finaalturniiri piletid. Teine võistkond kaotas küll kõik mängud, aga nendel oli eesmärk kogemuste korjamine”. U12 vanuseklassis oli samuti kuus võistkonda. Sellel turniiril olid Saaremaa Spordikooli noormeeste I võistkond omaette klassist, kus saavutati ka esimene koht. Teine võistkond tuli aga kuuendale kohale, kus kõikidele vastastele anti väärt lahingud. Esna oli peale turniiri poiste sooritustega rahul, sest mõlemas vanuseklassis pääseti finaali, mis oligi peamine eesmärk.

U14 I võistkonnas mängisid: Lauri Sepp, Richard Keerd, Kauri Bõstrov, Kaur-Kristjan Mäemets ja Jan Erich Sarapuu.

U14 II võistkonnas mängisid: Jesse Esna, Reio Markkus Lepp, Andris Oja ja Mikk Meitern.

U12 I võistkonnas mängisid:  Jesse Esna, Reio Markkus Lepp, Andris Oja ja Mikk Meitern.

U12 II võistkonnas mängisid: Siim Vatsfeld, Karl-Martin Pika, Kristo Kombe ja Peeter Lipu.