16. oktoobril pidasid BC Kalev/Saaremaa spordikool, Orissaare ning Muhu võistkonnad omavahel sõprusmänge Orissaare spordihoones.

Esimesed lahingud pidasid U10 poisid. Poisid sünniaastaga 2008-2009 pidasid kõik võistkonnad kaks mängu ning kõik mängud suutis võita Muhu võistkond, treener Mati Rüütel. BC Kalev/Saaremaa Spordikool (tr. Siim Hiie) võitis Orissaare Sport ning kaotas Muhu võistkonnale. Orissaare Sport (tr. Härmo Lambut) kaotas mõlemad tasavägiselt kulgenud mängud.

Orissaare Sport ja BC Kalev/Saaremaa Spordikooli U14 poisid pidasid võitlusliku mängu.

Eesti meistrivõistlustel U14 sarjas kaasa löövad kaks Saaremaa võistkonda pidasid esimese omavahelise mängu ning siit noppis võidu Orissaare poisid, treener Andre Kuntsel juhendamisel. Mõlemad võistkonnad kuuluvad ka EMV ühte alagruppi koos TTÜ KK/Haabersti SK I, Rapla/Kohila, Märjamaa Korvpall, TTÜ KK/Haabersti SK II, Keila Korvpallikool II.

Mängud algavad 11. november kui esimest etappi võõrustab Orissaare.