Saaremaa Spordikooli U20 noormehed mängisid 21.-22. septembril Pärnus Eesti Karikavõistluste tsooni, kus saavutati kolmas koht.

Laupäeval alistati Hiiumaa SK/VK ja Narva SK Energia 3:0. Pühapäeval alistuti esmalt Võru SK-le 0:3 ja seejärel Pärnu SK-le 1:3. „Hiiumaa ja Narva võidud olid nö kohustuslikud, aga Võrut või Pärnut oleks tahtnud hammustada” rääkis saarlaste treener Asko Esna. Esimese päeva tõrvatilgaks oli aga Hardi Auna hüppeliigese vigastus, mis teda enam väljakule, kuni turniiri lõpuni ei lubanudki. Võruga kohtumises olid kaks esimest geimi väga pingelised, kus otsustavate punktide mängimisel olid just võrukad kindlamad. „Olime täiesti mängus, aga mängumeeste punktide mängimisel tulid meil sisse vead ja vastane karistas need kohe ära. Pärnuga kohtumine oli väga tuline, kus eeldatav favoriit pidi kõvasti pingutama, et meid maha suruda. Jällegi need geimilõpud, need saidki sellel korral meil kirstunaelaks” tõi Esna välja komistuskivi. Saaremaa Spordikooli U20 noormehed mängivad Eesti Karikavõistustel seega kohtadele 7.-11.

Noormehed mängisid koosseisus: Robin Alba, Oskar Kivi, Sander Õispuu, Maksim Losnikov, Karel Kikas, Hardi Aun, Kaspar Lest ja Randel Sepp.