13.-14. augustil korraldas Saaremaa Spordikooli uus treener Siim Hiie koostöös Saaremaa Korvpalli MTÜ-ga Kuressaares noorte korvpallilaagri, kus osales üle 50 lapse. Lapsi olid juhendamas saarlastest Eesti meistriliiga mängijad.

Laagri eesmärgiks oli tuua rohkem Saaremaa noori spordi ja korvpalli juurde. Kahe päevasest laagrist oli oodatud osa võtma 2005- 2009. aastal sündinud poisid ja tüdrukud ning varasem kokkupuude korvpalliga polnud oluline.

’’Soovijaid oli väga palju, kes tahtsid laagrisse tulla, kuid paraku pidime kuskil piiri tõmbama, et laagri kvaliteet ei kannataks. Sellegipoolest on kõik oodatud sügisel algavatele Saaremaa Spordikooli korvpalli treeningutele,’’ lausus Hiie

Laagri treeninguid ja tegevusi juhendas Saaremaa Spordikooli treener Siim Hiie ning suureks abiks olid talle Eesti meistriliiga mängijad Mario Paiste (Rakvere Tarvas), Janis Vahter (TLÜ/Kalev) ja Annika Köster (1182 Tallinn). Lisaks neile oli lapsi koos teistega juhendamas ka Mihkel Kõrgesaar.

’’Indrek Kajupank oli sel ajal Eesti koondisega Rumeenias ning Timo Eichfuss põlve vigastust ravimas kuid kindlasti järgmistel lastelaagritel on nad juba kohal,’’ lisas Hiie.

Lastelaagrit aitasid läbi viia ning suur tänu neile: Cramo, Tesman, Suure Töllu Puhkeküla, Saaremaa Spordikool, Fifaa, Spalding, Kuresaare linn, Saaremaa Vesi, Vanalinna kohvik & hotell, Zukker Disain, Raadio Kadi, Saarte Hääl, Meie Maa, Premia ja John Bull.

Korvpallilaagri video leiad siit.

Korvpallilaagri fotod leiad siit.