Saaremaa Spordikooli noored võrkpallurid osalesid 15.-19.augustini Leisi laagris, kus laoti põhja eelseisvaks saalihooajaks.

Kaasatud oli nii poeg- kui tütarlapsed, kes kaks korda päevas erinevatel treeningutel kõvasti vatti said. Sellel aastal ilmataat ei näidanud ennast just parimast küljest ja kõik treeningud peeti siseruumides. Põnevust lisas päevadesse erinevad tegevused, kus vihmast hoolimata tuli noortel võrkpalluritel Leisis näiteks tegeleda orienteerumisega ja luua laagri luuletus. Üheks põnevamaks momendiks kogu laagri jooksul oli lastel kohtumine võrkpalli treeneri Avo Keelega, kes tuli noori innustama sportima ja samas ka õppima. Nädalase koosviibimise jooksul premeeriti veel suviseid parimaid rannavõrkpallureid ja igaüks sai ennast panna proovile ka lauatennises.

Maitsvate toitudega kostitasid Leisi KK kokad volletajaid ja oma tarkustega oli igati toeks ka kooli kehalise kasvatuse õpetaja ning Leisi võrkpalli traditsioonide eest seisja Toivo Lepp. Esimeste Eesti Võrkpalli Liidu poolt korraldavate turniirideni ei ole enam kaua aega jäänud, kui septemberi lõpus tulevad platsile U20 vanuseklass.