Eelmise nädalavahetusel 7.-8.11.2015 mängisid Saaremaa Spordikooli U-18 vanuseklassi poisid ja tüdrukud Eesti Karikavõistlustel. Poeglapsed saavutasid üldkokkuvõttes 12.koha ja neiud 9.koha.

Noormeeste turniir peeti Tallinnas Õismäe Sportmängude Hallis. Esimeses mängus mindi vastamisi Kohila VK-ga ja võideti 3-1(20,-22,24,23). Teises kohtumises võeti mõõtu Selver Tallinn VK II võistkonnaga samuti võideti aga sel korral 3-0(12,12,16). Pühapäeva hommikul peetud mängus Hiiumaa VK-ga ei lasknud saarlased ennast varasest hommikutunnist häirida ja võideti 3-0(15,11,10). Viimases kohtumises Selver Tallinn Oruga oli kaalukauss kindlalt Saaremaa Spordikooli poole ja võideti 3-0(6,11,8).

Saarlaste treener Asko Esna: „Esimene mäng oli väga rabe ja kinnine. Ei tea, kas pikast bussisõidust või millestki muust aga oma mängu me seal ei näidanud. Teised kohtumised möödusid kindlalt meie tahtmise järgi ja väga mänguks ei läinudki” rääkis juhendaja. „Parandamist jätkub kuhjaga. Oleme suutelised mängima veel paremat mängu, see ei ole kindlasti veel meie lagi. Kogemusi on vaja juurde hankida ja need tulevadki ainult mängimisega” leidis Esna, et kust veel juurde panna.

Noormehed mängivad veel sel hooajal ühe U-18 turniiri 5.-6.12.2015 kui osaletakse EVF KV tsooniturniiril.

Võistkond mängis koosseisus: Karl-Romet Uljas, Saimon Moondu, Randel Sepp, Hardi Aun, Karl-Erik Tänav, Karel Kikas, Robin Alba, Hannes Iir, Rauno Rauniste, Sander Õispuu, Oskar Kivi ja Maksim Losnikov.

Neidude mõõduvõtt toimus Pärnus, Pärnu Spordihoones. Tütarlaste saagiks oli suvepealinnast 2 kaotust ja 2 võitu. Treener Ene Kask: „ Esimene mäng Kohila VK-ga ei saanud me üldsegi ennast käima ja mäng kärises igast küljest. Vastane oli väga mängitav ja usun, et kui peaksime uuesti kohtumaa, siis oleksime meie neist paremad” rääkis Ene. Saaremaa Spordikooli neidude mäng läks iga mänguga ainult paremaks ja kohati tehti väga ilusaid ja vaatemängulisi sooritusi. „Peame oma servi vastuvõtu saama paremaks, et saaksime paremini oma rünnakut üles võtta ja vastasel oleks meiega siis raskem mängida” avalikustas Ene võistkonna hetke kitsaskohad.

Võistkond mängis koosseisus: Kadri Aru, Krislin Heinsoo, Ly Holmberg, Laura Maria Jõgi, Maike Kadaja, Tregetter Ling, Karoli Mägi, Liisa Õunpuu, Kätriin Põld ja Kristel Sild.