27.-29. märtsil toimus Tartus kuni 20-aastaste noormeeste Eesti võrkpallimeistrivõistluste esimene finaalturniir, millest võttis osa kuus võistkonda. Esikoha võitis VK Täht Tallinn, Hiiumaa VK saavutas teise ja Saaremaa SK kolmanda koha.

Võistkonna treener Asko Esna ütles, et pigem on see võidetud pronks. “Mänguliselt ei jää me kellegile alla, aga vaimselt on suur puudujääk,” tõdes ta, lisades, et oskus ennast häälestada on põhimõtteliselt olematu. “Arvan, et meile on kahe esimese turniiri võit teinud suure karuteene ja kusagil sisimas arvasime, et suudame ka sel korral võita. Au vastastele, et mängisid sel korral meist paremini. Kolmele poisile olid need viimased noorte võistlused, kahju, et nii lõpetasime, aga kõik poisid olid tublid ja võitlesid nii nagu oskasid/jaksasid.”

Täisedu viie võiduga saavutasid kuldmedali VK Täht Tallinna noormehed, kes loovutasid vaid kolm geimi. Kolme võiduga teenis hõbemedali Hiiumaa VK. Saaremaa SK, Premium7/Salva Tartu ja Pärnu VK/SK kogusid võrdselt kaks võitu, kuid Saaremaa noormeestele tagas pronksmedali suurem punktide arv – Saaremaa kogus 7, Tartu 6 ja Pärnu 5 punkti. Ühe võiduga tuli kuuendaks Võru SK.

Parimad mängijad: Kristo Karp (VK Täht Tallinn), Markus Uuskari (Hiiumaa VK), Karli Allik (Saaremaa SK) ja Egert Plank (Premium7/Salva Tartu).

Saaremaa SK võitis Võru SK 3:1 ja Premium7/Salva Tartu 3:1, kuid kaotas Hiiumaa VK-le 1:3, Pärnu VK/SK-le 2:3 ja VK Täht Tallinnale 1:3.

Saaremaa Spordikool: Kardo Liitmäe, Marek Kesküll, Martin  Meerits, Tanel  Niitmets, Karl-Romet Uljas, Sander Süld, Romet Algo, Sander Tiits, Karli Allik, Alari Saar, Cris-Karlis Lepp, treener Asko Esna.