18. ja 19. veebruaril toimus U-16 tütarlaste EVF KV II finaalgrupp, kus oma paremust käisid näitamas Salva/Kaarsilla Tartu, VK Täht I, Narva SK Energia, Keila VK, Viljandi SK, Selver Tallinn SK ja Saaremaa SK. Saarlased mängisid ennast igati korralikule kolmandale kohale.

Esimesel päeval tuli maitsta nii võidurõõmu kui ka kaotusvalu. Tüdrukute esimeseks vastaseks oli VK Täht I, kus tasavägistes geimides olid paremad Saaremaa tüdrukud 2:1. Teine kohtumine tuli mängida Keila VK-ga, mis kaotati valusalt 1:2. Esimeses geimis tehti tugevat servi ja tänu sellele kuulus geim saarlastele, teises geimis aga ei saanud servi kätte ja nii kaotati. Kolmandas geimis tugeva serviga mindi juhtima 6:0, aga mäng ei olnud veel tehtud. Seisul 12:7 tüdrukute mäng lagunes ja Saaremaa SK tuli võtta vastu valus kaotus. Viimaseks kolmandaks mänguks võtsid tüdrukud ennast jälle kokku, ning võitsid Selver Tallinn SK-d kindlalt 2:0.

Teise päeva hommikul tuli vastamisi minna Viljandi SK-ga, keda Saaremaal tsooni turniiril võideti 2:0, aga hommiku väsimuses tuli sellel korral tunnistada Viljandi SK paremust. Teine mäng mängiti Narva SK Energiaga, mis võideti 2:0. Kohtumise mõlemad geimid olid väga tasavägised, esimene geim võideti napilt 28:26 ja teine geim 25:18. Viimases mängus kohtuti Salva/Kaarsilla Tartu võistkonnaga, milles tartlannad olid paremad 2:0. Esimene geim oli väga pingeline, kus lõpp mängiti punkt-punktis ja närvipinget kasvatades. Lõpptulemuse vormistasid tartlannad aga 31:29 ja peale esimest geimi lagunes Saaremaa tüdrukute mäng, kus võideldi küll palju aga võiduks sellest ei piisanud.

Tüdrukute treener Cristin: „Nädalavahetusel meie parimaks relvaks oli tugev palling, millega toodi palju punkte. Tüdrukutega olen väga rahul, et andsime endast ikkagi parima, mis sellel korral anda sai. Mõnda asja peame muutma ja veel harjutama, siis järgmisel korral suudame olla veelgi paremad. Kindlasti tahaks kiita Mia Muru, kes tegi väga head mängu”.

Võistkonnas mängisid: Mia Muru, Kätriin Põld, Karoli Mägi, Marie Puust, Kaisa Tänav, Maria Aleksandra Käesel ja Paula Nõmme.