20.05.2015 toimus Paides välisväljakutel kuni 12-aastaste laste (E-vanuseklass) Minivõrkpalli Festival, kus saavutasid esikoha Jõhvi SK tüdrukud ja Premium 7/Salva Tartu I võistkonna poisid. Kokku osales ühepäevasel turniiril 18 tüdrukute ja 20 poiste võistkonda.

Saaremaa Spordikooli U-12 poiste võistkond oli samuti esindatud ja saavutati igati korralik 10 koht. Saarlaste treener Asko Esna: „Ilm oli selle aasta parim – päike paistis ja õhutemperatuur küündis pea 20 kraadini. Tervenisti 10 väljakul peetud mängudes said kõik võistkonnad 7 korral oma oskusi näitama tulla, kus meie saavutuseks jäi 4 võitu ja 3 kaotust” võttis juhandaja võistluse kokku.

Võistkonnas mängisid: Karl-Sander Vaga, Albert-Johann Lepik, Evander Ristlaid ja Jesse Esna.

Järgmisel päeval toimusid samadel väljakutel 1.-3. klasside püüdmisvõrkpalli võistlused. 19.-ne noormeeste võistkonna seas oli võistlustules ka Saaremaa Spordikooli kasvandikud. „Püüdmisvõrkpall on võrkpalli kõige algelisem varjant, kus kaht esimest palli võib püüda kinni aga kolmas pall tuleb ilma püüdmata üle võrgu sööta” rääkis Esna püüdmisvõrkpalli reeglitest. Ilmataat näitas oma mitmekülgsust kui mängud algasid hommikul vihmasajus, kuid lõppesid juba pealelõunal päikesepaises. Saaremaa Spordikooli noored pallivõlurid saavutaid 11. koha. Esna: „ Võrkpall algab liikumisest ja eks ikka osavust on ka vaja. Olime igati tublid ja püüdlikud, mängisime ja võitlesime kuis jaksasime – olen poistega väga rahul” oli saarlaste juhendaja kommentaar nähtule.

Võistkond mängis koosseisus: Jesse Esna, Uku Kirs, Lauri Sepp, Richard Keerd ja Siim Tiitson.