Saaremaa Spordikooli U18 tüdrukud mängisid 4.-5.veebruarini EVF Karikavõistluste II finaalgruppi Pärnus ja saavutasid 4.koha, mis andis üldkokkuvõttes 10.positsiooni.

Saarlased pidasid neli kohtumist, millest kolmes läks vaja tervenisti 5-t geimi. Laupäevases esimeses mängus kaotati 2:3 Narva Spordikoolile. Viimases geimis juhiti veel 11:8, kuid eksimused rünnakul ja pallingu vastuvõtul said määravaks. Selver Tallinn SK-ga aga õnnestus viies geim endi kasuks pöörata ja seda 0:6 kaotusseisult. Järjepanu heade servidega kostitasid saarlaste poolelt vastaseid Maike Kadaja ja Kristel Sild, ning rünnakutel oli osav Kätriin Põld. Pühapäeval kaotati 1:3 Pärnu SK-le ja 2:3 VK Täht Tallinnale. Kui Pärnu vastu oldi veel ise tagaajaja rollis, siis VK Täht vastu juhiti geimidega 2:0. Ene Kask peale Tähe mängu: „Väsimus hakkas tüdrukutel tundma andma ja liiga palju eksimusi tuli sisse”. Ene sõnul tegi talle rõõmu see, et võrreldes Eesti Karikavõistlustega on vahe parematega vähenenud. „Suutsime kõigile väärt vastupanu osutada ja meie parimateks elementideks mänguväljakul võib lugeda blokki ja pallingut. Meie suurimate miinusteks on hetkel rünnakute liiga ühekülgne lahendamine ja oma mängijate julgestamine rünnaku juures”.

Võistkonnas mängisid: Maike Kadaja, Mia Muru, Kristel Sild, Kätriin Põld, Carmen Electra Pirn, Tregetter Ling, Marie Puust, Kaisa Tänav ja Karoli Mägi.