Saaremaa Spordikooli U16 neiud mängisid laupäeval, 14.aprillil Torma Spordihoones Eesti Meistrivõistluste tsooni, kus kaotati kolm mängu ja kukuti III finaalgruppi.

Saarlased olid omale seadnud eesmärgiks jõuda tsoonis kahe parema sekka ja mängida edasi II finaalgrupis, aga SK Torma Sport, Pärnu SK II ja Jõgeva Serv tütarlapsed oli sellel korral paremad. Saaremaa Spordikooli U16 tüdrukute juhendaja Cristin Lepp ütles, et väga kahju on, et need mängud kaotasime. „Meil olid kõik tüdrukud kaasas ja mängud olid tasavägised, aga geimi lõppudes tekkisid mõõnad ja sealt oli juba raske uuesti jalgu alla saada. Vastased muidugi ka kasutasid meie väikese mõõnaperioodi ära ja kaotusest ei olnud pääsu” tõdes  Lepp. Treener lisas veel, et ei teagi, mis sellel korral puudu jäi, sest trenni on tehtud ja enne turniiri ei näidanud ükski märk, et niimoodi alla jääme. „Peame edasi pingutama ja uuele turniirile juba mõtlema. Harjutame veel kaitsemängu ja omadel kohtadel püsimist. Loodame uuel turniiril näidata aga juba paremat mängu ja olla tublimad” täpsustas edaspidiseid plaane Lepp.

Võistkonnas mängisid: Marie Puust, Mia Muru, Anete Antsaar, Kelly Grahv, Maria Aleksandra Käesel, Kaarli Liis Pihel, Gethe-Maria Roomets, Annabel Metsalu ja Sessely Järvalt.