Saaremaa Spordikooli U18 poisid ja tüdrukud mängisid EVF Karikavõistluste tsooniturniiri, kus poeglapsed edenesid I finaali ja tüdrukud III finaalgruppi.

Poiste turniir peeti värskes Sõle Spordikeskuses Tallinnas, kus esimeses mängus jäädi alla Selver Tallinn SK-le 2:3. Seejärel alistati Olerex/Veski Mati Tartu 3:0 ja pühapäeval 3:0 Võru SK. Kahe võidu ja ühe kaotusega edeneti EVF Karikavõistluste I finaali. Poiste treener Asko Esna jäi küll tulemusega rahule, aga mängupildiga mitte. „Oleme liiga pehmed, eriti üldmängus, kus oleme juba midagi hästi teinud, aga siis anname oma rumalusega vastasele punkti ära” rääkis Esna. Viimati mängisid Saaremaa Spordikooli noormehed nii U16, kui ka U18 vanuseklassis I finaalgrupis 2009/2010 hooajal.

Poisid mängisid koosseisus: Robin Alba, Karl-Erik Tänav, Oskar Kivi, Gerdo Pool, Egert Andrejev, Lauri Lakkur, Markkus Erin-Uussaar, Tanel Tool, Tanel Raamat ja Mart Vahter.