Narvas mängiti 5. märtsil U-18 vanuseklassi poeglaste Eesti Meistrivõistluste tsoon, kus selgitati välja kaks paremat võistkonda, kes jätkavad mängimist kohtadele 7.-11.

Saaremaa Spordikooli võistkond võttis pika teekonna teisse Eesti otsa ette juba reede õhtul, et olla võimalikult hästi valmis kaheks otsustavaks lahinguks. Turniirile sõideti üks võit taskus, see tähendab seda, et eelmisest finaalturniirist Kuressaares võeti kaasa teiseks tulnud võistkonna üle võit. Laupäeva esimeses kohtumises alistasid saarlased kohe Selver Tallinn Spordikool I võistkonna 3-0(22, 19, 17) ja sellega oldi juba taganud omale pääsme II finaali. Teises mängus Narva SK Energiaga ei olnud enam midagi kaalul ja võistkonnad said pingevabalt mängida. Selle kohtumise võitis narvalased 3-0(-24,-10,-20).

Seega mängivad Saaremaa SK ja Narva SK Energia II finaalgrupis ja Selver Tallinn SK I ja Selver Tallinn SK II on võistlustules III finaalgrupis.

Saaremaa Spordikooli treener Asko Esna: „Esimesse mängu panime kohe kogu jõu ja see ka õnnestus ja pinged seega saime kohe maha. Suutsime vastasele serviga palju survet avaldade ja sellega läks kohe meil lihtsamaks. Saime pallinguga palju punkte ja selles osas oleme hooaja II pooles üldsegi palju edasi läinud. Teises kohtumises mis enam midagi ei muutnud said poisid mängida täiesti pingevabalt aga kohati tundus, et liigne rahulolu tegi isegi poiste sooritused väga pehmeks ja ettearvamatuks. Narva mängu II geimi suur kaotus näitas ära, et lasime jala vägagi sirgeks. Kolmandas suutsime oma tegutsemist parandada ja kaugel ei olnud ka geimivõit. Olen rahul poistega, sest suutsime oma eesmärgi täita ja edenesime II finaalgruppi”.

Võistkonnas mängisid: Randel Sepp, Robin Alba, Karl-Erik Tänav, Karl-Romet Uljas, Hardi Aun, Oskar Kivi, Karel Kikas ja Maksim Losnikov.

Eesti meistrivõistlused U-18 vanuseklassis peetakse 8.-10.aprillil ja hetkel on Saaremaa Spordikooli mängupaik lahtine.