EVF Karikavõistlused U20 vanuseklassi noormeestele peeti 21.-22.jaanuaril Rakveres. Saaremaa Spordikooli poisid saavutasid turniiril teise koha, mis andsis üldjärjestuses 8. positsiooni.

Noormeestel oli kavas esimesel päeval kaks mängu. Esimeses kohtumises kaotati Rakvere SK-le 2:3. Õhtu viimases mängus kaotati hilisemale võitjale Narva SK Energiale 1:3. Saarlaste treener Asko Esna esimese päeva lõpus: „Rakvere mängu lõpust on väga kahju, et me ei suutnud võitu koju tuua. Viimane geim oli tõsine triller, aga i-le jäi punkt panemata. Narva vastu mängisime natuke liiga ühekülgselt, kus me rünnakul ei hoidnud kinni eelnevalt kokkulepitud juhistest”. Pühapäeval alistati esmalt Selver Tallinn SK II 3:0 ja seejärel ka Salva/Kaarsilla Tartu 3:1. Selveri vastu hoidsid saarlased igas geimis paari 3-4 punktilist eduseisu ja sellest piisas, et võit koju tuua. Enne Tartu mängu oli tabeliseis põnev, kus Saaremaa SK poistel oli nii võita kui ka kaotada palju. Esimene geim küll kaotati, aga järgmistes alistati tartlased kindlalt. „Selle turniiri parim mäng, sest platsil valitses töörahu ja igaüks mängis väga hingestatult. Läksime iga mänguga järjest paremaks ja see teeb meele heaks, et suudame vajadusel ennast ikka kokku võtta” oli Esna esimene kommentaar peale kohtumist. Viimases Rakvere SK ja Narva SK Energia mängust sõltus seega ka saarlaste koht, kas siis teine või kolmas. Piirilinna mängijad tegid hea mängu ja võitsid rakverelasi 3:1 ja seega saavutas Saaremaa SK 2. koha. Tänu heale kohale pääseti EMV mängudeks tsooni. I finaalgruppi tõusmiseks on vaja nüüd saarlastel alistada VK Täht Tallinna esindus.

Võistkond mängis koosseisus: Cris-Karlis Lepp, Robin Alba, Sander Õispuu, Karel Kikas, Mihkel Villsaar, Sander Tiits, Hardi Aun, Randel Sepp ja Oskar Kivi.