Eesti Meistrivõistlusted U20 tüdrukutele toimusid 31.03.-01.04. Rakveres, kus Saaremaa Spordikooli neiud tuli Ii finaalgrupis neljandale kohale.

Saarlaste vastasteks olid seekord Rakvere Spordikool, Pärnu Spordikooli I ja II võistkond ja Narva Spordikool Energia.  Esimesel päeval mängiti Pärnu Spordikooli I  ja II võistkonnaga. I võistkonda võideti tulemusega 3:1 ja II võistkonnalt tuli vastu võtta kaotus 2:3. Treener Ene Kask ütles esimese päeva lõpetuseks: „Esimesel päeval toimis meil hästi oma palling, millega tegime vastastele palju pahandust. Õnnestus päris hästi ka vastaste rünnakute blokeerimine. Rahule võis  jääda ka pallingu vastuvõtuga, mis andis võimaluse mängida mitmekülgset rünnakut. Mängisime ilusat võrkpalli”. Teisel päeval oli mängupilt saarlaste poolelt aga hoopis teine, kus jäädi hätta pallingu vastuvõtuga ja ei suudetud korralikult oma rünnakuid realiseerida. Mõlemalt vastaselt Rakvere Spordikoolilt ja Narva SK Energia tuli vastu võtta kaotus 1:3. „Kokkuvõtlikult võib hooaja tulemusega rahul olla, kuna EMV suutsime end madalamast finaalgrupist mängida kõrgemasse ja seal ka  mitte viimaseks jääda” võttis Ene hooaja kokku.

Võistkonnas mängisid  Kadri Aru, Kätriin Põld, Maike Kadaja, Kristel Sild, Karoli  Mägi, Laura-Maria Jõgi, Krislin Heinsoo, Kaisa Tänav.  Kadrile ja Laura-Mariale oli see  viimane võistlus esindada  Saaremaa Spordikooli Eesti tiitlivõistlustel.